Новости

Вчені напророкували катастрофічні зміни погоди

Вчені з Університету Кардіффа (велика Британія) передрікають глобальну світову катастрофу вже до 2100 року. Приводом для таких загрозливих висновків стали актуальні дослідження світового океану.

Дослідники підрахували, що у зв\'язку з поступовим підвищенням кислотності води в морях і океанах менш ніж за 100 років цей показник підніметься... ( подробнее )

Сахари перетворять на квітучий сад за допомогою електростанцій

Десятки тисяч років тому Цукру була родючою і давала притулок раннім людям, сліди яких сьогодні знаходять у занедбаних печерах. Але і в майбутньому люди і життя можуть повернутися на великі простори пустелі. Вчені давно придивляються до них: тут стільки сонця і вітру (і так мало людей), що Цукру може стати ідеальним місцем для розгортання масштабних... ( подробнее )

Вчені: Наше сприйняття зображення залежить від місця розташування

Дослідження, проведене Фондом боротьби за зір, показало, що те, як ми сприймаємо зображення, залежить від того, де ми. Професор Маттео Карандіні разом з вченими з Університетського коледжу в Лондоні створили віртуальну середу, в якій було дві візуально ідентичних кімнати в двох різних положеннях. Ці кімнати використовувалися для дослідження візуальних... ( подробнее )

Глобальне потепління викличе масовий голод

Вчені Університету Вашингтона в Сіетлі (США) з\'ясували, що глобальне потепління призведе до масового голоду не тільки з-за екстремальних погодних явищ, але також через поширення комах, що шкодять врожаю. Про це повідомляється в прес-релізі на EurekAlert!.

За словами дослідників, потепління призведе до експоненціальним прискоренню метаболізму... ( подробнее )

Полювання на тих, хто вижив, так як число загиблих зростає

Після руйнівного прибережних спільнот Флорида Панхандл, залишки шторму, зараз знижений до пост-тропічного циклону, загинули п\'ять чоловік, як він пройшов через американського штату Вірджинія.

“Оновлення шторму Вірджинія станом на 7 ранку 5 підтвердив Майкл, пов\'язаних зі смертельним результатом. 520,000 без харчування. 1200 закриті дороги.... ( подробнее )

Більшість суперземель являють собою водні світи - астрономи

В ході одного з нових досліджень вчені-планетологи прийшли до висновку, що більшість так званих суперземель, тобто екзопланет з розмірами в 2-4 рази більше земних, являє собою великі водні світи. І це матиме наслідки для подальшого пошуку позаземного життя в нашій Галактиці.

Як випливає з повідомлення групи дослідників доктора Чи Зенга... ( подробнее )

Діяльність людини розхитала земну вісь

Земля, на відміну від глобуса, не зовсім кругла, а її вісь не статична, а здійснює коливання — прецесії (нахили) і нутации (коливання відносно земної кори). Останні становлять близько десяти сантиметрів в рік і десяти метрів за сто років. На цьому тижні NASA опублікувало звіт, в якому вперше перераховуються головні причини мутацій земної осі.

Традиційно... ( подробнее )

Власник знаходить втрачену собаку після трьох років

Містер Bereziani, який живе в Тбілісі, Грузія втратила Хорхе в 2015 році, але ніколи не переставав шукати його, розклеювати оголошення про допомогу і розчісування вихованців притулків для будь-яких ознак його колишньої собак.

Тому, коли подруга 62-річний помітила подібний погляд собаки сидять за межами будівлі, де він працював, він назвав... ( подробнее )

Вірус поліомієліту-як стривожило експертів в області охорони здоров\'я

Немає ніякого відомого лікування стан, відоме як гострий в\'ялий мієліт (АСМ), яка в основному впливає на дітей і може призвести до паралічу рук і ніг.

Деякі пацієнти швидко одужали, але однієї дитини, які заразилися АСМ - вражає нервову систему, спинний мозок - помер торік.

Докладніше: австралійські лікарі на попередження від... ( подробнее )

Японський супутник скинув зонди на астероїд Рюгу

Японська дослідницька станція сьогодні проводить операцію по скиданню двох зондів MINERVA II на поверхню астероїда Рюгу. Вчора космічний апарат почав зближення з астероїдом, і сьогодні близько 7:20 відстань між ними скоротилася до 100 м. При досягненні 60 м космічний апарат повинен скинути два циліндричних микрозонда MINERVA II.

Скидання... ( подробнее )