Новости

Лютий в Арктиці став аномально теплим

Дослідники з Данського метеорологічного інституту повідомили: лютий 2018 року в Арктиці став найтеплішим за останні 60 років. У нормі середні зимові температури в регіоні складають близько -20 °C, проте в лютому 2018 року температура на півночі Гренландії піднімалася до 4,4 °C. Також дослідники відзначили, що шар арктичного морського льоду за зиму... ( подробнее )

У США впав метеорит викликав невеликий землетрус

У штаті Мічиган (США), поблизу Детройта зафіксували падіння метеорита, яке викликало невеликий землетрус. Про це повідомляє прес-служба Національної метеорологічної служби США.

Фахівці підтвердили, що спалах, яку спостерігали в небі жителі Детройта і приміських районів, була наслідком падіння метеоритного тіла.

Даних про можливих... ( подробнее )

Армії Гаррі братва, грати в королівське весілля

У заяві, поширеній Міністерством оборони цим вранці, було оголошено, що полиці і підрозділи, які утримують "особливі відносини" з принцом будуть включені в його весілля американського актора Меган Маркл на 19 травня.

"Понад 250 військовослужбовців Збройних Сил буде виконувати церемоніальні обов\'язки на весіллі", йдеться в заяві.

подробнее )

Російський пасажирський літак падає за межами Москви

Рейс № 6W703, Ан-148 літак управляється вітчизняні Саратовські авіалінії летів в Орськ, місто на Уралі, і врізався в Раменському районі Підмосков\'я.

Російське державне інформагентство ТАСС всі 71 чоловік на борту загинули.

Авіалайнер розбився після зникнення з екранів радарів незабаром після того, як він покинув аеропорт, повідомляють... ( подробнее )

Голодуючі діти знайдені живими в полі протягом чотирьох років

Відкриття було зроблено лише після того, як поліцейські зупинили для перевірки того, що вони думали, був покинутий караван і кемпінг.

Фанери і листових пластиків вікно, в якому були три недоїдають дітей... ( подробнее )

Чому співачка Люсі Дакус робить її фанати плачуть

Дастін Condren

Ось тобі дружня порада: якщо ви йдете на зустріч з Люсі Дакус на концерт, візьміть тканину.

"Схоже, що люди отримують поплакати з цих шоу", - написав співак і автор пісень на початку... ( подробнее )

Народ через референдум повинен вирішити: продовжувати війну і залишити Донбас собі або дозволити правителя віддати його

Бацман: Добрий вечір. В ефірі програма "Бацман".

Андрію, добрий вечір. Якщо відмотати час на чотири роки назад, ви б знову вийшли на Майдан?

Пальчевський: Ніколи в житті. Особливо мені шкода тих, хто ніколи не вийде не тільки на Майдан, але й просто на вулицю. Тих, хто загинув за те, щоб ми стали втричі біднішим. Країна стала... ( подробнее )

Нічого принц порівнює 2 U випустила

Ненсі Випікання

Маєток князя випустила оригінальну запис зірки 1984 року ніщо не зрівняється 2 U, напередодні другої річниці його смерті.

Одна з пісень самотній Прінс, він спочатку дав своїм сайд-проектом,... ( подробнее )

Медики виявили новий орган в тілі людини

Печінка, нирки, селезінка та інші органи оточені пухкою інтерстиціальної сполучної тканиною, яка утворює їх основу (строму) і заповнює вільний простір у проміжках. Новий метод конфокальної лазерної ендомікроскопіі дозволив медикам провести огляд интерстиция жовчних проток в ході стандартної процедури ендоскопії. При цьому він вперше постав як «відкрите,... ( подробнее )

Китай втратить могутність: знайдені величезні поклади рідкісних металів

Рідкоземельні елементи (РЗЕ) — критично важливі матеріали для багатьох передових технологій завдяки своїм унікальним фізико-хімічним властивостям. Вони застосовуються в перспективних галузях промисловості, включаючи гібридний транспорт, акумуляторні батареї, вітряні турбіни, світлодіоди, компактні люмінесцентні лампи, панелі дисплеїв, а також у багатьох... ( подробнее )