Новости

\'Оруелла нонсенс: Китай зляться на нас, джеб

Адміністрація цивільної авіації Китаю зажадало, що минулого тижня 36 іноземних перевізників, у тому числі і qantas, а не посилатися на Тайвань, Гонконг і Макао як країни відокремитися від Китаю.

Білий дім відреагував на директиву, що закликає Китай", щоб він перестав загрожувати і примушувати американські авіаносці і громадян".

Пекін... ( подробнее )

Щасливий порятунок для сотень відвідувачів тематичних парків

Свідки кажуть, що полум\'я досягло 50 футів високо, і деякі з атракціонів ще були у вогні, по сонцю.

Пожежа призвела до евакуації, як гості втекли за своє життя, з понад 250 пожежників, спускаючись на сцену.

Слава богу, ніхто не постраждав. Моя улюблена частина мій улюблений парк у світі

подробнее )

Дональд Трамп називає екс-ФБР слизькій директор Джеймс Комі "

Трамп звільнив ряд твітів ніч попереду Комей інтерв\'ю з ABC, який був встановлений в повітрі в повний обід понеділка ЭЙСТ.

У уривок, показаний в минулі вихідні, сказав, що коріння його переконання в тому, що Хілларі Клінтон здобуде перемогу на президентських виборах 2016 року, було фактором у його вирішенні оприлюднити розслідування її... ( подробнее )

Стівена Хокінга поховають поруч з Дарвіном і Ньютоном

Британський фізик-теоретик Стівен Хокінг буде похований у Вестмінстерському абатстві поруч з могилами Ісаака Ньютона та Чарльза Дарвіна. Церемонія прощання з вченим відбудеться в Кембриджі. Хокінг помер 14 березня 2018 року, йому було 76 років.

Останки британського фізика-теоретика Стівена Хокінга буде поховано в Вестмінстерському абатстві... ( подробнее )

Планетологи уточнили, коли на Марсі з\'явилися океани

Згідно з висновками планетологів з Каліфорнійського університету в Берклі, опублікованими в журналі Nature, перші океани на Марсі з\'явилися близько 4 мільярдів років тому і на 200-300 мільйонів років раніше, ніж було прийнято вважати.

"Вчені завжди вважали, що плато Фарсида, найбільша вулканічна форма рельєфу на Марсі, виникло до того,... ( подробнее )

Знайшли Джанет Джексон \'радість материнства\'

Джанет Джексон відкрив про її боротьбу, щоб знайти своє щастя, сказавши, що вона "впала у відчай", але задоволення після того, як стає матір\'ю.

У відвертому листі для журналу сутності, поп-зірка сказала,... ( подробнее )

Зірки зберуться на похорон Хокінга

Редмейн, який взяв на себе роль Хокінга в 2014 році за теорію всього, дав біблійні читання на гострий день.

Професор Хокінг помер мирно в його Кембриджському будинку на 14 березня у віці 76 років.

Катафалк,... ( подробнее )

В Google Maps знайшли невідомий об\'єкт на острові в Антарктиді

Youtube-канал Secureteam10 виклав ролик з розбором незвичайного знімка на Google Maps. По зображеннях видно, що на сніговому полі знаходиться якийсь об\'єкт витягнутої форми - за обрисами можна прийняти за корабель. Знахідку виявили на острові Південна Георгія, який знаходиться недалеко від Антарктиди.

Пікантності додає зображенню виразно... ( подробнее )

У шлунку кашалота знайшли майже 30 кг пластику

У шлунку кашалота, який був викинутий на берег Іспанії в лютому цього року, вчені знайшли 29 кг пластику. Під час розтину 10-метрової туші вони натрапили на поліетиленові пакети, каністру, шматки вірьовок і мереж. Цей пластик і став причиною смерті кашалота, чий шлунок просто не впорався з переварюванням такого обсягу сміття, пише Science Alert.

Закупорка... ( подробнее )

Героїчні менти побігли в бік стрільби

З обуренням з приводу повідомлень про те, що принаймні чотири Бровард шерифа округу депутати не змогли увійти в парк, Флорида, будівля школи, в той час як Ніколас Круз пішов на смертельний шість хвилин безладну стрілянину, співробітники Корал-Спрінгс ГУВС нагадав про "жахливою" і "сюрреалістичний" досвід лікування дітей з ушкодженнями і намагаються... ( подробнее )