Новости

Козир адвоката в рамках кримінального розслідування

Містер Коен будинку, офісі, готельному номері, сейф та електронні пристрої були проведені обшуки в понеділок в рамках повноважень Федерального судді та докази, що стосуються угод, укладених з жінками, ЗМІ, і кампанія була вилучена.

Телеканал CNN повідомив, що в понеділок рейди включав в себе пошук Повідомлень, пов\'язаних з зусиль для придушення... ( подробнее )

Як довго Меган волосся?

Серж Normant сказав, що це "мрійливий" працювати з Меган, створюючи пучок, що був "брудний контрольованим чином".

Пари, які познайомилися через друзів близько року тому, відразу натиснув на "позачасовий" стилі вони хотіли б, щоб у неї був для неї союз з герцогом Сассекс. Всього за кілька годин, перш ніж вона вийшла на ганок каплиці Святого... ( подробнее )

Ірландія голосувати на пам\'ятку референдум про аборти

Всі переривання за винятком випадків, коли життя матері знаходиться під загрозою знаходяться поза законом у відповідності з чинним законодавством. Але успішне голосування "за" створить терміни, в які може мати перервати вагітність.

На референдумі буде вирішувати питання про скасування восьмої поправки до Конституції, прийнятий в 1983 році,... ( подробнее )

Що чекає Сонячну систему після загибелі людства

Видання Forbes опублікувало статтю астрофізика Етану Сігеля, в якій науковець пророкує те, яким побачать небо мешканці Чумацького Шляху через десять мільярдів років, після того як людство загине від Великого вибуху. Зигель зазначає, що небо буде сильно відрізнятися від нинішнього.

За розрахунками вченого, буде більше червоних гігантів,... ( подробнее )

Знайдена одна з причин песимізму

Група американських соціологів експериментально довела, що люди схильні перебільшувати частоту проявів звичних явищ навіть тоді, коли в реальності явище проявляє себе рідше, ніж раніше.

Це, зокрема, впливає на наше сприйняття соціальних проблем; навіть якщо вони вирішуються, люди схильні цього не помічати, розширювати визначення проблеми... ( подробнее )

У туманності Мурашки виявили незвичайне лазерне випромінювання

Таке вкрай рідкісне явище пов\'язане із загибеллю зірки і було відкрито в ході спостережень, проведених за допомогою космічної обсерваторії " Гершель (Гершель) Європейського космічного агентства.

Коли зірки невеликої або середньої маси, такі як наше Сонце, підходять до кінця життєвого циклу, вони перетворюються на щільні залишки зірок,... ( подробнее )

Запропоновано новий метод пошуку інопланетян

Коли мова йде про пошуки позаземного розуму у Всесвіті, перед нами постає складна проблема: що саме нам слід шукати?

Крім давнього питання про те, чи існує розумне життя у Всесвіті, постає питання про те, чи ми зможемо визначити, що маємо справу саме з позаземною цивілізацією, коли і якщо ми знайдемо її.Маючи на увазі, що у людства є досвід... ( подробнее )

Північна і Південна Корея до 68-річної війни

Дві країни планують оголосити про офіційне завершення військового конфлікту напередодні рідкісних саміті наступного тижня, за даними Південної Кореї Munhwa Ільбо газета.

Пан Кім і президент Південної Кореї Мун Чже ін, можливо, початковим телефонного дзвінка в п\'ятницю, щоб обговорити випуск можна спільну заяву після засідання 27 квітня,... ( подробнее )

Лохотрон Трамп критикує Амазонки "

Його Останні коментарі, два дні після аналогічного серветки проти Amazon, співпало з доповіддю в суботу "Вашингтон пост" про трьох різних юридичних зусилля", намагаючись розтиснути" книги президента компанії "Амбрелла", козирної організації.

подробнее )

Побоювання Росії будуть запуску кібератаки

Події відбувається на тлі Повідомлень, що Росія планує запустити хвилю

нищівного кібератаки на Великобританію в помсту за сирійських ракетних ударів.

Прем\'єр-міністр Великобританії Тереза Мей стикається зі зростаючою суспільної реакції на бомбардування Сирії без підтримки парламенту.

Роллінг: США \'заряджений\', щоб... ( подробнее )