Новости

Якщо б сьогодні постало питання прийняти закон "Ківалова-Колесніченка", я б без сумніву ставив його на голосування

Бацман: В ефірі програма "Бацман".

Пан Адам, добрий вечір. Конституційний суд України скасував скандальний закон, так званий Колесніченка-Ківалова. Причому він розглядав цю справу майже 4 роки. І відмінив, що цікаво, не тому, що розглядав цей закон по суті, а скасував тому, що цей закон був прийнятий з порушеннями регламенту. Саме тоді,... ( подробнее )

На краю Всесвіту виявили найстарішу чорну діру

Міжнародна група астрономів виявила саму віддалену з відомих надмасивних чорних дір. Перебуваючи на відстані більше 13 млрд світлових років, вона існувала вже тоді, коли з самого Великого вибуху пройшло менше 690 млн років. Важко пояснити, як ця чорна діра могла встигнути вирости і набрати масу майже в мільярд сонячних. Про неї вчені пишуть у статті,... ( подробнее )

На супутнику Юпітера можуть жити харчуються бактерії радіацією

Дослідники з Бразильської лабораторії синхротронного світла і Університету Сан-Паулу з\'ясували, що на Європі, супутнику Юпітера, можуть існувати бактерії, що харчуються радіацією. Згідно з висновками вчених, на небесному тілі, швидше за все, існують радіоактивні елементи, які можуть служити джерелом енергії для мікроорганізмів, аналогічних земним... ( подробнее )

Націоналісти вважають Булгакова українофобом, але якщо зараз впадуть наші надії, українофобами будуть всі

Бацман: В ефірі програма "Бацман". З нами українська письменниця Лада Лузіна.

Добрий вечір, Лада. Ти казала, що і перша, і друга революції в Україні почалися неспроста 21-22 листопада. Що з цими датами не так?

Лузіна: Як раз навпаки – все так. 21-22 листопада – це Архангел Михаїл. Я сама, побачивши цю тенденцію кілька років тому,... ( подробнее )

У Росії кажуть, що Ганапольський зрадив Росію. Кого я зрадив, Путіна? Можу зрадити його ще 20 разів

Бацман: В ефірі програма "Бацман". У студії Матвій Ганапольський, журналіст і телеведучий.

Ви вже більше року з українським паспортом. З яким паспортом вам комфортніше: з українським чи російським?

Ганапольський: Паспорт – це тільки книжка. Фотографії, печатки. Важливо, що за цим паспортом варто. Тому відповідь проста: вільна... ( подробнее )

В океані виявили новий вид гігантських восьминогів

На півночі Тихого океану в районі Аляски і Берингової моря біологи з американського Університету Аляска?Пасифік виявили новий вид гігантських восьминогів. Як пише Naked Science, ці молюски воліють не тільки холодні, а й більш глибокі води, тому рідше попадаються на очі дайверам.

Як йдеться в статті, опублікованій журналом American Malacological... ( подробнее )

Виріс на дев\'ять сантиметрів японський астронавт зізнався в помилку

Повідомлення про те, що японський астронавт Норисигэ Канаі за час перебування на Міжнародній космічній станції виріс на цілих дев\'ять сантиметрів, викликало спочатку переполох, а пізніше виявилося помилковим.

Нагадаємо, раніше Канаі написав у твіттері, що виріс на дев\'ять сантиметрів.

"Тепер я буду переживати, чи зможу я вміститися... ( подробнее )

Я обов\'язково очолю цю країну

Гордон: Добрий вечір, в ефірі програма "Гордон". Сьогодні мій гість – лідер Соціалістичної партії України Ілля Ківа.

Ілля, добрий вечір. Чи Правда, що ваш дідусь – учасник Великої Вітчизняної війни, Герой Радянського Союзу?

Ківа: Так. Герой Радянського Союзу. Другий дід теж не менш героїчний, я їм не менше пишаюся, він також зіграв... ( подробнее )

Копія Сонячної системи: NASA повідомило про важливе відкриття

Національне управління по аеронавтиці і дослідженню космічного простору (NASA) 14 грудня повідомило про відкриття восьми екзопланет.

У цьому вченим допоміг штучний інтелект, пише НР. Зокрема, астрономи використовували методи машинного навчання від Google.

Розробник штучного інтелекту Крістофер Шеле, старший інженер-програміст... ( подробнее )

Гігантська червона пляма на Юпітері зникає

Вчені з Лабораторії Реактивного Руху (NASA) повідомляють про те, що наші предки не побачать Великого Червоного Плями на газовому гіганті Юпітері, оскільки вже через 20 років воно повністю зникне з поверхні найбільшої планети в нашій Сонячній Системі.

Дана особливість планети є нічим іншим, як великим круговим штормом, розмір якого перевищує... ( подробнее )