Новости

Суди "освячують" гігантські крадіжки активів з неплатоспроможних банків

— Фонд гарантування вкладів днями заявив про затвердження умов реструктуризації іпотечних кредитів перед неплатоспроможними банками. Що це за інструмент, на кого він розрахований і які умови пропонують позичальникам?

— Документ зараз знаходиться в Мін\'юсті і вступить в силу, коли міністерство його зареєструє. Основна мета реструктуризації... ( подробнее )

Створена розпізнає рак татуювання

Медики з Швейцарії нещодавно представили тату, яке здатне виявити рак. За повідомленням вчених, опублікованому у виданні Science Translational Medicine, основний принцип роботи тату заснований на вимірюванні рівня кальцію в крові. Гіперкальціємія (підвищення рівня кальцію) часто пов\'язана з розвитком онкологічного процесу. Тому коли рівень кальцію... ( подробнее )

Секрет довголіття людини знайшли в клітинах

Міжнародна група вчених під керівництвом генетиків з Університету Ньюкасла (велика Британія) пояснила еволюційні механізми людського довголіття. Вся справа в здатності клітин позбавлятися від внутрішньоклітинного "сміття". Цей процес називається аутофагией: живі клітини видаляють пошкоджені компоненти.

За вивчення аутофагії японський біолог... ( подробнее )

Зараз Китай-подумала шоломи контролювати своїх громадян

Головні убори з вбудованими датчиками поширюється через державних компаній Китаю, щоб контролювати мозкові хвилі своїх працівників.

У Південно-китайському ранковий пост говорить капелюхів і шоломів, з обладнанням, що використовуються для оповіщення менеджерів до раптових змін в емоційних станах працівників.

Подробиці про "емоційна... ( подробнее )

Хіміки навчилися переробляти повітря в спирт

Хіміки з США створили новий каталізатор, здатний дешево і дуже ефективно розщеплювати вуглекислий газ і перетворювати його в "заготовки" для виробництва спирту і багатьох інших корисних органічних речовин, йдеться в статті, опублікованій в журналі Energy & Environmental Science.

"Чадний газ, продукт цього процесу, можна використовувати... ( подробнее )

Біля Нової Зеландії зареєстрували найбільшу хвилю

Найбільша хвиля з коли-небудь спостерігаються в південній півкулі досягла висоти 23,8 метра, повідомляє метеорологічна служба Новій Зеландії. Зареєстрував її самотній буй під час шторму у віддаленій частині Південного океану, який знімає показання хвиль лише за 20 хвилин кожні три години. Дослідники відзначають, що буй цілком міг прогавити хвилю... ( подробнее )

Нам питання військової заяву Китаю

У Китаї щодня газети повідомляли, що народно-визвольна армія ВПС провели зліт і посадку тренувань З Н-6к бомбардувальника в Південно-Китайському морі.

Китай виступив проти дрібних сусідів в численних суперечках в Південно-Китайському морі через островів, коралові рифи і лагуни, в водах вирішальне значення для світової торгівлі і багатого... ( подробнее )

Проби, взяті з сайту сирійського хімічного нападу

Ознайомчу місію з організацією із заборони хімічної зброї (ОЗХО) відвідали Дума “сьогодні, щоб зібрати зразки для аналізу у зв\'язку з твердженнями про застосування хімічної зброї на 7 квітня 2018 року. ОЗХО оцінить ситуацію і розгляне подальші кроки, у тому числі ще один можливий візит в douma," організація сказала в заяві.

подробнее )

Вітні \'сексуальному насильству\', стверджує фільм

Гетті Зображень

Новий документальний фільм про покійної співачки Вітні Х\'юстон стверджує, що її двоюрідний брат, Ді Ді Уорвік, поглумився над нею.

Зведений брат Х\'юстон Гарі Гарленд-Х\'юстон і її... ( подробнее )

NASA проморагало великий астероїд

У суботу, 14 квітня, повз Землі пролетів досить великий астероїд розміром з футбольне поле. Найцікавіше в цій новині те, що астрономи NASA, що працюють в обсерваторії в Арізоні, виявили цей астероїд всього лише за кілька годин до того, як він пролетів повз нашої планети, що в черговий раз свідчить на користь необхідності розвитку наших систем планетарної... ( подробнее )