Новости

Головоломка: там був величезний прорив в Кореї криза

Президент Південної Кореї Мун Чже Ін і північнокорейський лідер Кім Чен Ин виступив з цікавим відкриттям у цей день, під триває другий день триденного саміту в Пхеньяні.

І в більш серйозних новин, р-н Кім і р-н Мун домовилися про процес повністю denuclearise Корейському півострові.

Містер Мун заявив, що обидва лідери прийшли до... ( подробнее )

Нашестя павуків: У Греції місто павутиння опутало

У місті Айтолико на заході Греції страждають від нашестя павуків, які облюбували місцеве узбережжі і у величезних кількостях плетуть павутину: на траві, деревах, чагарниках. А у всьому винна аномально тепла погода для цього часу року.

Повідомляється, що саме з-за погоди на острові у величезній кількості спершу розплодилися комахи. Надлишок... ( подробнее )

У NASA склали карту пилових хмар на Землі

Щодня ми пересуваємося від одного хмари пилу до іншого. У повітрі повно всього: сіль, принесена вітром з моря, чорна вуглецева сажа від лісових пожеж і пилові виділення від важкої промисловості. Зазвичай ми не бачимо цього розпорошеного сміття. Але його дуже ясно бачать супутники і наземні сенсори NASA. Знімки, зроблені за допомогою Земної обсерваторії... ( подробнее )

Шок дочка Рейгана секрет

Девіс, 65, писав статтю для "Вашингтон Пост", де вона розкрила свій секрет, як вона захищала Христина Blasey Форд.

Форд, Каліфорнійський професор, нещодавно звинуватив Дональда Трампа Верховного Суду номінальних Бретт М. Кавано сексуального насильства, коли вони були в школі разом.

Вона стверджує, що Кавано здійснив насильницькі... ( подробнее )

Косбі, щоб боротися \'хижак\'

Ставки високі, враховуючи консультування тривалість життя, загальний оповіщення та публічного осміянню призначення викличе. І це може стати доказом у дифамаційних позовів, поданих проти Косбі обвинувачі кажуть, що він затаврував їх брехунами, коли він заперечував розбещенні.

Адвокати кажуть останній державі секс-правова, незважаючи на кілька... ( подробнее )

Зірка змогла вижити після катастрофи

Ця Кіля (Форамен) – одна з найефектніших і знаменитих зоряних систем південного неба і одна з найбільших в нашій галактиці. Разом дві її зірки світять в мільйони разів яскравіше Сонця, а в ході Великої спалаху в 1843 р. були ще яскравіше, поступаючись лише Сиріусу. З роками сяйво Ця Кіля знову ослаб, до того ж його поглинає речовина викинутого тим... ( подробнее )

Астрономи вирахували товщину величезної плями на Сатурні

Легендарна міжнародна місія Cassini («Кассіні») виявила дивну структуру в околицях північного полюса Сатурна, в північній півкулі якого поступово настає літо: стає все тепліше з кожним днем атмосферний вихор, розташований на великій висоті і має форму шестикутника – аналогічний знаменитому гексагональному вихору, спостережуваного раніше глибоко в... ( подробнее )

Астрономи знайшли справжній вулкан

Зірка 40 Ерідана був виявлений тривалий каналами і фільмами франшизи, як бути, де знайти Вулкан, будинок офіцер по науці Спок. Він навіть показав в декількох епізодах.

Реальність, однак, втрутився.

40 Ерідана (також відомий як HD 26965) є потрійний зоряній системи близько 16 світлових років. Головною зіркою не дуже великий, зішкріб... ( подробнее )

Жителі відмовляються бігти ураган Флоренція

"Напиши свій номер соціального страхування на руці, тому чиновники можуть ідентифікувати твоє тіло".

Лауреат Пулітцерівської премії американський журналіст Марк Schleifstein, хто звітує на урагани і суворі погодні умови, починаючи з 1984 року, опублікував попередження на Twitter, щоб мешканці, які живуть уздовж узбережжя регіону:

Живуть... ( подробнее )

Барабанщик Бейонсе звинувачує її у \'чаклунстві\'

За даними Сонце, Кімберлі Томпсон, який працював на співака протягом семи років, зробив дивні претензії, як вона зажадала заборони, згідно з судовими документами, отриманими сайті вибух.

Аккаунт Instagram... ( подробнее )