Телефоны

Мобільних даних зламати, щоб заощадити гроші на ваші щомісячні рахунки

Бюджетні віртуального оператора мобільного зв\'язку Алді Mobile анонсував на цьому тижні новий 80 $план з купою даних, які можуть бути розділені між чотирма окремими SIM-картами.

Це означає, що ви можете поділитися 40GB даних між чотирьох окремих пристроїв і пролонгувати дані, які ви не використовуєте кожен місяць. Це ніби як купувати оптом,... ( подробнее )

Нова функція напрямок означає, що ви ніколи не будете ходити в ту сторону

Він працює за допомогою доповненої реальності (Арканзас) для накладання точні вказівки на реальний світ навколо вас, використовуючи камеру смартфона. Гра-зміна системи було вперше оголошено в минулому році на Google вводу-виводу технічної конференції. Але це тільки тепер, що функція "викочується" для вибору користувачів, в рамках судового процесу.

Ця... ( подробнее )

Мама каже, що її віддалене відео радіоняня була зламана, бачить чужий номер

День Edana, Мандуры на південно-західному узбережжі штату, купив у вівторок новий акумуляторна смарт радіоняня з метою її ФІФО партнер будучи в змозі залишатися на зв\'язку з їх дочкою.

Пристрій дозволяє батькам увійти в систему і переглядати їх дітьми через камери віддаленого моніторингу, за рогом або на іншому кінці планети.

Батьки... ( подробнее )

Компанія Netflix смарт завантаження функція для Apple, МО

При включенні, ця функція дозволяє потокового сервісу для автоматичного керування користувача завантаження, що робить його легше для них, щоб дивитися свої улюблені телепередачі на ходу.

У 2016 році на Netflix ввів функцію завантаження, щоб люди могли подивитися певний контент на свій мобільний або планшетного пристрою в автономному режимі.... ( подробнее )

Після довгого протриматися, сайт commbank клацання перемикання на Apple платити

З сьогоднішнього дня, австралійці, які банк з банком Співдружності і його допоміжних інформацію Bankwest можуть використовувати безконтактні платіжні системи для покупки товарів на касі зі своїм iPhone або Apple спостерігати.

"Ми раді вітати клієнтів банку Співдружності в Apple, платити, номер один безконтактних мобільних платежів по всьому... ( подробнее )

Розумні системи камера представлені останні технічні тенденції вторгаються в будинку

Ми встановлюємо їх швидше, ніж коли-небудь, і краще за все, ми робимо це самі.

Ніяких крутих кабелів, не потрібно електрика і вам не потрібна охорона бункера з монітором, щоб подивитися, що відбувається. Багато хто з нас виходячи з дому без нагляду в робочий час або коли ми йдемо на відпочинок, ми дивимося в камери, як це, щоб попередити... ( подробнее )

ТПГ відмовляється від побудови своєї мережі після Huawei заборона 5г

У заяві, опублікованій на Австралійській фондовій біржі (ASX) Сьогодні вранці публічно перераховані компанії повідомив інвесторам, він відмовився від розгортання наступних заборона австралійського уряду відносно компаній, що використовують китайське обладнання для створення мереж 5G.

Рух прибуває після того, як він вже витратив більше мільярда... ( подробнее )

Великий прийом від Apple про iPhone

Помилка дозволяє користувачам, які нікому дзвонити з FaceTime, щоб відразу почути звук з телефону — до того, як людина на іншому кінці прийняв чи відхилив вхідний виклик.

В Apple закрили групу в FaceTime... ( подробнее )

\'Прорив 21-го століття, наскільки я стурбований\'

Вона народилася повністю сліпий і ніколи не знав, що він хотів, щоб сканувати предмети в небажаних каталогів, в яких запхали в її поштову скриньку. Так було до вересня минулого року, коли вона отримала невеликий пристрій, який кріпиться на окуляри і використовує сучасні технології штучного інтелекту розпізнавати обличчя і читати текст до неї.

"Це... ( подробнее )

Класичний Моторола телефону сальто зробити (дорого) камбек

Легендарний Моторола RAZR телефону сальто робить повернення, згідно зі звітом Уолл-Стріт Джорнал.

Коли БГМ глобальної (компанія, яка придбала права на мобільного бренду Nokia) відновлено улюблений Нокіа 3310 на початку 2017 року, вона не сильно змінилася. Він привіз дешеві і міцні пристрої, що не принципово відрізняється від оригіналу.

Нові... ( подробнее )