Техника

РК Ліпінка: будівництво 6-го поверху в Будинку №11 та №13

Будинок 8:На завершальному етапі зведення каркаса будівлі на даху;В процесі влаштування покрівлі;На завершальному етапі установки віконних блоків;На завершальному етапі установки дверних блоків;В процесі монтажу внутрішніх інженерних систем;Розпочато встановлення зовнішніх інженерних мереж.

Будинок 9На завершальному етапі зведення каркасу... ( подробнее )

Двигун на 380 підключити на 220 В через конденсатори і без конденсаторів.

У статті ви дізнаєтеся про те, яким чином можна двигун на 380 підключити на 220 В. В побутовій мережі напруга однофазна 220 В. А велика частина асинхронних моторів розрахована на 380 В і три фази. А при виготовленні саморобних свердлильних верстатів, бетономішалок, наждаков та інших виникає необхідність використовувати потужний привід. Мотор від... ( подробнее )

Ігор Кушнір: запит у суспільстві на іпотеку дуже високий

Також були обговорені перспективи відродження державних іпотечних програм, передає СтройОбзор з посиланням на «КиевVласть».

— Наша компанія зробила все можливе, щоб кожен бажаючий міг знайти оптимальний для себе варіант покупки житла. Пропонуємо покупцям знижки до 20% при повній оплаті, безвідсоткову розстрочку до введення будинку в експлуатацію,... ( подробнее )

Mercedes представила новий електричний фургон eVito з запасом ходу 150 км

Німецький автогігант продовжує працювати над електрифікацією автомобілів, тепер на черзі версії моделей сімейства Van. Програма переходу на електродвигуни почнеться з середньорозмірного eVito.

Німецький... ( подробнее )

Ulefone дає знижки на смартфони до $80 в магазині Banggood

Роздумуєте придбати новий смартфон? Тоді саме час поглянути на акцію компанії Ulefone, яка зараз проходить в магазині Banggood — всі смартфони виробника отримали знижку до 80 доларів США. Цікаво? Тоді давайте розглянемо детальніше деякі товари з акції.

*** на правах реклами ****** на правах реклами ***

подробнее )

Заливається парапет даху РК Автограф

У другому будинку житлового комплексу «Автограф» зведені всі 26 поверхів, на даний момент заливається парапет даху і зводиться вертикаль декоративної балки, повідомили СтройОбзору в компанії «DIM».

У третьому будинку побудовано 10 поверхів.

28.02.2018 Забетоновано перекриття 16-го поверху Будинку №3 ЖК "Автограф"

Довідка... ( подробнее )

Essential продала 88 тисяч смартфонів у 2017 році

Компанія Енді Рубіна продала 88 тисяч смартфонів PH-1 за перші шість місяців існування пристрої

Essential Phone був представлений в липні 2017 року. І з того часу, згідно з опублікованою інформацією... ( подробнее )

Сгибаемый Samsung Galaxy X переплутали з іншим смартфоном

Ще влітку у мережі з\'явилася перша інформація про смартфон Samsung з нетиповим для компанії індексом SM-G888N0. Користувачі припустили, що це той самий складаний смартфон Samsung Galaxy X з гнучким дисплеєм. Але помилилися.

подробнее )

Помилка ERR NAME NOT RESOLVED на Android

Однією з найбільш неприємних ситуацій при спробі доступу до якогось інтернет-ресурсу можна назвати появу повідомлення про збої з описом ERR_NAME_NOT_RESOLVED (код помилки 105). Що це за помилка, рядових користувачів мало хто собі уявляє. Тим не менш усунути її можна самостійно і протягом всього лише декількох хвилин. Далі до розгляду пропонуються... ( подробнее )

Розумне кільце з вбудованим NFC-чіпом: огляд та відгуки

З розвитком інноваційних технологій на ринку з\'являється все більше цікавих суспільству товарів. Одним з них є розумне кільце, яке володіє рядом можливостей і переваг. Невеликий сучасний гаджет досить швидко зміг завоювати популярність, так як в ньому з\'явилася необхідність у безлічі людей.

Огляд розумних кілець не потрібно, адже... ( подробнее )