Техника

Як вибрати люстру для спальні

Прокидаючись щоранку і засинаючи ввечері, людина має відчувати лише комфорт, умиротворення і спокій. Створити ці умови допоможе грамотно сплановане освітлення. Підбирати люстри в спальню потрібно в комплексі з іншими світильниками допоміжного і декоративного освітлення, адже тільки гармонійне поєднання всіх елементів генерації світла дасть цілісну... ( подробнее )

ASUS представила гібридний планшет TransBook Mini T103HAF на Windows 10

Компанія Asus випустила планшет TransBook Mini T103HAF — гібридну версію на чіпах Intel і ОС Windows 10 Home, яка прийшла на зміну моделі Transformer Book Mini T102HA.

Компанія Asus випустила планшет... ( подробнее )

Акумуляторні пилососи Bosch: огляд, характеристики, рейтинг

В даний час все більшу популярність набирають акумуляторні пилососи. Bosch – одна з компаній, яка займається їх випуском. Завдяки підвищенню споживчого попиту асортиментний ряд приладів постійно оновлюється. Характеристики новинок будуть представлені в статті.

Пилососи, які не залежать від розташування розеток в приміщенні, багато покупців... ( подробнее )

Будівництво ЖК Тетріс Хол на Печерську

27.09.2016 В ЖК "Тетріс Хол" стартували продажі квартир

Довідка СтройОбзор. Новобудова «Тетріс Хол» розташована в Печерському районі столиці. Поверховість 24 поверху. Забудовник К. А. Н. Девелопмент.

Поблизу знаходяться: Національний спорткомплекс «Олімпійський», Національний академічний театр оперети, Національний культурний... ( подробнее )

Жучки для прослушки: відгуки, види, характеристики

Отримувати необхідну інформацію можна не тільки з перших вуст, але і негласним способом — за допомогою підслуховуючих пристроїв.Класифікація жучків для прослушки

Маленькі жучки для прослуховування, в залежності від функціоналу і технічних характеристик, класифікуються на дві основні категорії:Працюють в онлайн-режимі.Функціонуючі в режимі... ( подробнее )

Годинник Pebble 2 навчилися визначати настрій користувача

Команда вчених з Массачусетського технологічного інституту розробила нову систему, що дозволяє оцінювати свій емоційний стан, просто носячи розумні годинник Pebble на руці.

Команда вчених з Массачусетського... ( подробнее )

ЖК "V квартал": будівництво 20-го поверху в третьому будинку

Перший будинок:1 секція - йде заливання пілонів 25-го поверху, кладка зовнішніх і міжквартирних стін з 2-го по 10-й поверхи, встановлені сходові марші до 24-го поверху.2 секція – відбувається поквартирна стяжка підлоги, стяжка підлоги коридорів, монтаж поверхових комунікацій, ведуться роботи по ліфтовим шахтам і установка ліфтового обладнання.

Другий... ( подробнее )

Motorola отримала патент на гнучкий OLED-дисплей без кордонів

Виробники постійно думають про наступний крок у розвитку смартфонів, і тут Motorola не відстає від трендів. Компанія запатентувала технологію, яка дозволить створювати смартфони з мінімальними рамками OLED-дисплея, а також гнучкі гаджети.

подробнее )

Пилосос PUPPYOO D 9002: відгуки власників, характеристики й особливості

На сучасному ринку можна зустріти все менше моделей пилососів з мішком для збору сміття. Вони поступово відходять у минуле. Сучасні пилососи оснащені спеціальною технологією – «Циклон». У статті розглянуто представник подібних побутових приладів – пилосос Puppyoo D-9002, відгуки і його аналоги.Опис пилососа Puppyoo D-9002

Найпопулярнішими... ( подробнее )

Пральна машина "Ретона": відгуки власників

Прання – процес, без якого не можна обійтися. Звичайно, можна постійно здавати речі в хімчистку, однак це не кожному підходить. Здавна люди прали білизну тільки руками. Пізніше була випущена пральна машина, яка значно полегшувала цей процес. Зараз ці пристрої максимально вдосконалили, завдяки чому людині потрібно тільки завантажити речі в люк, закрити... ( подробнее )