Техника

Як розблокувати телефон "Леново": покрокова інструкція, поради фахівців

Сучасні смартфони - це високотехнологічні і безпечні пристрої, які використовують для захисту даних користувача різні технології: дактилоскопічні датчики, опцію розблокування по обличчю, графічний ключ і навіть звичайний пароль. І смартфони "Леново" відносяться до одних з найбільш продуктивних і захищених пристроїв. Але буває й так, то власник просто... ( подробнее )

Інерціальна навігаційна система: загальні відомості, принцип дії, класифікація та способи орієнтації

Підвищення вимог до систем визначення координат обумовлює необхідність освоєння нових принципів навігації. Зокрема, однією з умов, які диктує сучасність, стало впровадження відносно незалежних засобів вимірювання розташування цільових об\'єктів. Такі можливості забезпечує інерціальна навігаційна система, що виключає потребу у використанні сигналів... ( подробнее )

Електронний мегаомметр: призначення, принцип роботи, переваги і техніка безпеки

Електронний мегаомметр – це спеціалізоване обладнання, яке дозволяє контролювати опір ізоляції, яка зумовлює правильну працездатність електроенергетичного обладнання. З використанням приладу можна перевірити на придатність до експлуатації силові трансформатори 10/6/0,4 кВ, а також кабельні лінії 0,4 кВ, автомати та інше. Переваги електронного мегаомметра

Продукція... ( подробнее )

Скільки важить пральна машина? Огляд моделей пральних машин

Сучасному споживачу складно вибрати серед безлічі пральних машин. Максимальна маса завантаження, розміри, наявність додаткових функцій — параметри, що розглядаються при пошуку потрібної моделі.

Перед купівлею у які проживають у найманому житлі часто постає питання про те, скільки важить пральна машина. Це питання турбує тих, хто забирає... ( подробнее )

Найкращі навушники до 1000 рублів: огляд, рейтинг та поради з вибору

Музика включає в себе величезну кількість значень, понять і сусідить з нами з незапам\'ятних часів. 20 століття привніс у цю область свої, причому чималі корективи. Побачила світ не тільки маса нових музичних напрямків, але і обладнання для їх відтворення.

Поряд з плеєрами, смартфонами, радиопроигрывателями і комп\'ютерами особливе місце... ( подробнее )

Як очистити пам\'ять на "Самсунг": способи, інструкції, рекомендації

Телефони часто страждають від дефіциту пам\'яті. Навіть якщо покупець вибирає саму містку версію, рано чи пізно він все одно зіткнеться з подібною проблемою. Найчастіше це пов\'язано з тим, що разом з програмами та іграми встановлюються системні файли, які вимагають додаткового місця. Тому корисно знати, як очистити пам\'ять на «Самсунг», щоб не... ( подробнее )

Як перенести google authenticator на інший телефон, не втративши даних

Безпечне зберігання особистих даних з деяких пір стало пріоритетним для багатьох користувачів смартфонів. На жаль, з цим завданням не завжди справляються простий пароль і екранна блокування, але є двофакторна аутентифікація, вона дозволить захистити всі дані. Програма Google Authenticator створена як раз для того, щоб забезпечити максимальний захист... ( подробнее )

Навіщо потрібні смарт-годинник: призначення, опис, технічні характеристики, функції

Десятки компаній, починаючи від таких гігантів, як Apple і Fitbit, до традиційних виробників годин, подібних Fossil і Tag Heuer, створюють розумні пристрої, які виводять на зап\'ясті їх володаря текстові повідомлення, дозволяють запускати додатки і роблять багато інших корисних речей. Хоча функції та дизайн різних моделей можуть сильно відрізнятися,... ( подробнее )

Габарити пральної машини з вертикальним завантаженням: огляд та поради з вибору

Пральна машина — обов\'язковий елемент побуту сучасної людини. Вона заощаджує час, знижує трудомісткість домашньої роботи. Часом якість прання в машинці набагато краще, ніж руками. Наявність додаткових функцій дозволяє використовувати балкон або ванну кімнату не лише для сушіння білизни. Іноді після прання одяг не треба прасувати — при наявності... ( подробнее )

Як поставити рінгтон на айфон через iTunes: покроковий опис, інструкція

При купівлі нового телефону кожен налаштовує його під себе: вибирає картинку на головному тлі, змінює мелодію, яка буде грати під час дзвінка, встановлює програми та багато іншого. Айфон, як і інші мобільні гаджети, має передвстановлений кількість стандартних звуків. Будь-яку з них можна поставити для оповіщення різних подій, наприклад СМС, повідомлень... ( подробнее )