Техника

Магазин GearBest дає шалені знижки на популярні смартфони

Онлайн-магазин GearBest не перестає радувати своїх покупців розпродажами і цікавими акціями. Так, тут можна отримати відмінну знижку на суперпотужний смартфон OnePlus 5T. За рахунок більш вузьких рамок діагональ дисплея збільшилася до 6.01 дюйма. Панель Optic AMOLED з співвідношенням сторін 18:9 і дозволом 2160?1080 пікселів займає 80.5% передньої... ( подробнее )

ЖК Сонячна Рив\'єра: фото будівництва в травні 2018 р.

20.03.2018 Фотозвіт будівництва ЖК Сонячна Рів\'єра

Довідка СтройОбзор: Новобудова «Сонячна Рів\'єра» розташований в Дніпровському районі Києва. Закінчення робіт заплановано на II квартал 2018 р. Забудовник: Корпорація «Укрбуд».

Початок робіт:1 будинок: ІІ квартал 2014 р.2 дом.: ІV квартал 2014 р.

Закінчення робіт:1... ( подробнее )

Ігрове чудовисько ASUS ROG Chimera G703VI і його молодші брати FX503 і X570 в Україні

ASUS провела захід, на якому показала три нових ноутбука, які тільки почали, або ось-ось почнуть продаватися в Україні. Безумовно, головним винуватцем став флагманський ігровий ноутбук ASUS ROG G703VI, він же Chimera, який був показаний на IFA 2017. Йому склали компанію дві цікаві, більш доступні моделі FX503 і X570

подробнее )

Будівництво 17-го поверху 4-ї черги ЖК мкр. Варшавський

III черга:

будинок А2:На завершальному етапі кладка стін та перегородок.На завершальному етапі штукатурка внутрішніх стін і перегородок.На завершальному етапі влаштування покрівлі.На завершальному етапі установки віконних блоків.Завершується установка дверних блоків.Триває зовнішнє оздоблення будинку.Триває встановлення внутрішніх інженерних... ( подробнее )

Фотозвіт з будівництва ЖК «Тетріс Хол»

27.09.2016 В ЖК "Тетріс Хол" стартували продажі квартир

Довідка СтройОбзор: Новобудова «Тетріс Хол» розташована в Печерському районі столиці.

У найближчій пішої доступності розташовані Національний спорткомплекс «Олімпійський», Національний академічний театр оперети, Національний культурний комплекс «Україна» (Палац «Україна»),... ( подробнее )

РК Пектораль: будівництво в травні 2018 р.

21.04.2018 Фотозвіт будівництва ЖК Пектораль у квітні

Довідка СтройОбзор. Початок робіт<a href="http://jk-pektoral.com.ua/" target="_blank" "="" rel="nofollow"> РК Пектораль: I квартал 2016 року. Закінчення робіт: ІІІ квартал 2019 року.

РК Пектораль - це сучасний комплекс економ-класса, розташований на бульварі Кольцова,... ( подробнее )

Щодо пожежної безпеки будівель Київміськбуду

Пожежна безпека при будівництві багатоквартирних будинків регулюється Державними будівельними нормами (ДБН 1.1-7) і постійно контролюється інженерно-технічними працівниками, а також регулярно перевіряється мобільною бригадою з охорони праці — розповів СтройОбзору директор Департаменту технічного забезпечення на комплектації будівництва — головний... ( подробнее )

Будівництво 6-го поверху будинку №2 РК Vlasna

Ведуться роботи з бетонування плити перекриття 6-го поверхуВедуться підготовчі роботи для монтажу стін 7-го поверху Ведеться кладка міжкімнатних перегородокВиконана кладка стін 6-го поверху будинку №2

Довідка СтройОбзор. Житловий комплекс «Vlasna» знаходиться на вулиці Івана Франка поряд з перетином з вулицею Чорновола.

Новобудова... ( подробнее )

Фото будівництва 6-ї черги ЖК Комфорт Таун в травні 2018 р.

22.03.2018 Будівництво 6-ї і 7-ї черги ЖК Комфорт Таун

Довідка СторойОбзор: РК Комфорт Таун розташований на Лівому березі міста Києва в 100 метрах від жвавої магістралі проспекту Возз\'єднання.

На Правий берег жіки Комфорт Тауну зможуть дістатися як через міст Патона, так і через новий железнодорожный. Забудовник: К. А. Н. Де... ( подробнее )

Глава мобільного підрозділу HTC пішов у відставку

Тайванська компанія HTC заявила, що президент мобільного підрозділу компанії Чайлин Чанг покинув борт корабля. Чанг прийшов у компанію в 2012 році в ролі фінансового директора, а через пару років став на чолі мобільного підрозділу HTC, яке повинно було нав\'язати конкуренцію Samsung і Apple. Про його наступника поки нічого не відомо.

подробнее )