Техника

Етап будівництва ЖК " Оберіг-2 на Дарниці

22.05.2018 Старт продажів квартир у 2-му будинку ЖК «Оберіг-2»

Довідка СтройОбзор. РК Оберіг-2 знаходиться по вул. Бориспільській, 40. Завершення робіт планується на 4 кв. 2018 р.

Клас житлового комплексу Оберіг-2 - економ.

У першій секції 176 квартир:однокімнатних 110;двокімнатних 44;трикімнатних 22.

Середня... ( подробнее )

Звіт будівництва ЖК Празький квартал в червні, 2018 р.

вул. Садова 51тривають фасадні роботи на 2 секції - на завершальному етапі, на 1 - продовжуються;тривають роботи з монтажу внутрішнього газопостачання (2 - на завершальному етапі)завершені роботи з прокладання кабелів зовнішнього освітлення;тривають роботи з монтажу відливів.кришки на парапети виконуються на обох секціях.розпочато монтаж газових... ( подробнее )

Відділ продажів Київміськбуду працює в штатному режимі

«Відділ продажу холдингової компанії «Київміськбуд» працює в штатному режимі. У цьому переконався фотокореспондент ABCnews після візиту в Центральний відділ продажу забудовника, що знаходиться в будівлі компанії.

Під час інспекції виявилося, що відділ продажів не припиняв свою роботу, а кількість відвідувачів офісу показує, що інтерес до... ( подробнее )

Ігор Кушнір: "Київміськбуд" розпочинає виплату дивідендів

За словами Голови правління-президента «Київміськбуду» Ігоря Кушніра, рішенням Загальних зборів акціонерів було прийнято рішення направити на виплату дивідендів рекордний за останні роки відсоток від чистого прибутку компанії.

«Акціонери «Київміськбуду» отримують дивіденди щорічно і беззастережно. За підсумками роботи в 2017 році було прийнято... ( подробнее )

Ігор Кушнір: у цьому році "Київміськбуд" виплатить акціонерам майже 28,5 млн. грн.

За словами Голови правління – президента Ігоря Кушніра, 80% суми буде спрямовано в бюджет міста.

«Будучи єдиним підприємством столиці, яке кожен рік без всяких «але» виплачує акціонерам дивіденди, «Київміськбуд» і в цьому році не зробив виняток. Під час щорічних Загальних зборів акціонери проголосували за відрахування на дивіденди 40% чистого... ( подробнее )

Український изобратеталь створив перший у світі велотренажер для майнінг биткоинов

Практично кожен день ми бачимо новини про нових пристроях, що працюють з допомогою блокчейн-технологій. Кріптовалюти використовуються для послуг кредитування, обладнання для майнінг планує випускати Samsung, а майнінгові ферми пристосовують під вирощування овочів. Український винахідник Григорій Колесник вирішив поєднати корисне з корисним і створив... ( подробнее )

Пристрій покрівлі 1-ї,2-ї,3-ї секції РК Нова Конча-Заспа

Ведеться установка вхідних дверей в квартирах 1-ї секції.Закінчується монтаж внутрішньої газової розводки у 2-й секціїТриває монтаж підвісної стелі "amstrong" в під\'їзді 2-ї секції Ведеться монтаж стін 2-го поверху дворівневих квартир 6-го поверху

12.03.2018 ЖК "Нова Конча Заспа": ведуться підготовчі роботи для благоустрою території навколо... ( подробнее )

Nintendo: ретро-консолі NES Classic Edition повернеться в магазини 29 червня

Американський Twitter-аккаунт Nintendo анонсував дату відновлення продажу міні-версії культової ігрової консолі Nintendo Entertainment System — NES Classic Edition. Вперше її представили в 2016 році, але перевидання було таким рідкісним, як і легендарні покемони. Третє пришестя обіцяють продовжити як мінімум до кінця 2018 року.

подробнее )

Edelburg Development вважає незаконним рішення ДАБІ про скасування дозволу на будівництво ЖК Поділ Град Vintage

Буквально днями Державна архітектурно-будівельна інспекція анулювала дозвіл на будівельні роботи по вул. Вознесенський узвіз, 28-30 у Подільському районі столиці.

«Зокрема, під час перевірки встановлено, що розроблений проект без отримання замовником всіх вихідних даних і не узгоджений з органами, уповноваженими у сфері охорони культурної... ( подробнее )

У Київ на зустріч з Гройсманом таємно прилетів Ілон Маск: історія з Hyperloop одержала перше підтвердження (оновлено)

Як повідомляє наше джерело в Кабінеті Міністрів, сьогодні до Києва прилетів Ілон Маск для проведення закритих переговорів з прем\'єр-міністром Володимиром Гройсманом. Як відомо, Hyperloop — це надшвидкий вакуумний потяг, проект якого Ілон Маск представив в серпні 2013 року. Для його створення він заснував компанію Hyperloop One, яка в минулому році... ( подробнее )