Техника

Потужність фена для волосся: як правильно вибрати

Для створення укладань використовуються різні пристосування. Фен є обов\'язковим інструментом. Зараз в магазинах пропонуються пристосування різних видів. Якої потужності повинен бути фен? Про особливості вибору по даному параметру розказано в статті. Вибір

Від потужності залежить швидкість сушіння і вартість. Ця інформація вказується на... ( подробнее )

Огляд і фото сканера Canon Lide 120

Сканер Canon Lide 120 являє собою бюджетний сканер планшетного типу. Це пристрій набувають ті люди, яким простіше відсканувати фотографії в домашніх умовах, коли не потрібно працювати з плівками і слайдів, а за рідкісні сканування не хочеться платити в сервісах.

Опис приладу

У відгуках про Canon Lide 120 пишуть, що прилад важить... ( подробнее )

Інфокомунікаційні системи та мережі: поняття, класифікація, моделі, особливості пристрою, застосування та налаштування

Інфокомунікаційні системи та мережі є новою галуззю економіки, від розвитку яких залежить комфортність життя людей. Вони необхідні для передачі певної інформації різної природи на конкретні відстані. Історична довідка

Інфокомунікаційні системи та мережі спочатку розвивалися окремо. Телекомунікаційні технології були пов\'язані з операторами... ( подробнее )

РК LAKE HOUSE: будівництво у вересні 2018 р.

03.07.2018 Етап будівництва ЖК LAKE HOUSE

Довідка СтройОбзор. Житловий комплекс Lake House знаходиться в Оболонському районі столиці по вул. Маршала Малиновського, 2-а.

Комплекс Lake House являє собою 2 секції на 25 поверхів.

Середня вартість в Листопаді: 29 200 грн. / м2

подробнее )

Як відстежити телефон дитини і дізнатися його місцезнаходження

Десятки років тому батьки змушені були присутні скрізь і відразу, щоб забезпечити безпеку своїх дітей. Вони не могли й уявити, що з часом технології дадуть можливість контролювати їх розташування. І шпигунські гаджети тут ні при чому, досить мати простий смартфон, включений GPS і спеціальний додаток. Сьогодні власники гаджетів на Android і IOS не... ( подробнее )

Ландшафтний дизайн 1-ї черги ЖК Новопечерський квартал

 З 15.08 запланований демонтаж крана, після чого будуть завершені фасадні роботи. Приступимо до облаштування вхідних груп і лобі.Встановлені ліфти у двох секціяхЗакінчується обшивка фасадів декоративними елементами - карнизамиЗакінчуємо монтаж кошиків для кондиціонерівВиконані роботи по системах димовидалення, пожежогасіння і припливно-витяжної вентиляції.Ведуться... ( подробнее )

Вибір підлогового покриття в дитячу

Килимове покриття в дитячій часто викликає суперечки: одні кажуть, що це джерело пилу, інші – що без нього не можна, і голий стать шкідливий дитині. Давайте розберемося, чого більше: користі чи шкоди від килимового покриття в кімнаті малюка.

Плюси килимів в дитячій:В першу чергу – це тепло. Найбільш важливим цей пункт здається в міжсезоння,... ( подробнее )

Ігор Кушнір: Київміськбуд готується ввести рекордну за останні роки кількість «квадратів»

Ігор Кушнір, Голова правління – президент ПАТ «ХК «Київміськбуд».

Чому девелопери скорочують введення житла в експлуатацію?

Але при цьому обсяг виконаних будівельних робіт в Україні за 7 місяців поточного року виріс на 6,3%! Тобто, будують і будують активніше, але закінчених будинків менше. Обсяг введення рік на рік не приходиться,... ( подробнее )

Кавоварка Scarlett SC-037: опис, характеристики, відгуки покупців

Як ви уявляєте своє ідеальне ранок? З чого воно починається? Напевно багато хто з вас скажуть: "Звичайно, з чашечки кави". Але вранці ми завжди кудись поспішаємо, і часу для кавування залишається зовсім мало, як приготувати улюблений напій швидко, і — що важливо — смачно? На допомогу приходить кавоварка. Щоб визначитися з вибором нового кухонного... ( подробнее )

Сверхрегенеративный приймач: опис, характеристики, принцип роботи, застосування

Сверхрегенеративный приймач використовується протягом багатьох десятків років, особливо на УКХ та УВЧ, де він міг запропонувати простоту схеми і відносно високий рівень продуктивності. Цей детектор був популярний в своїй версії вакуумної трубки вперше дні прийому ДВЧ в кінці 1950-х - початку 60-х років. Після цього він застосовувався в простих схемах... ( подробнее )